15.část

15. července 2012 v 10:00 | Nika |  --Prázdniny v ... ehm ... tam
- PŘEDNASTAVENO -
15.část


Tak jo, jdeme. Sraz před domem tak za 10 minut?" Všichni souhlasně kývli a zmizeli.
Pohled Nialla:
Sedět sám doma na sedačce a čekat až všichni dolezou, je vážně nuda. Stihl jsem se obléct, najíst a teď jen čekat … "kde jsou tak dlouho?" Ve chvíli, kdy jsem to řekl, se rozrazily dveře a já spatřil zbytek party.
"Jdeme, i s holkama" vykřikl Harry a zmizel za zdí.
,I s holkami? Se divím! Že by se jim zachtělo strávit několik hodin s opicemi? No jo, já zapomněl, opice, jsme už jen já a Liam.'
"Brácho? Jsi v pohodě?" žuchl vedle mě Liam.
"Jo jasně, že jsem. Proč bych nebyl?"
"Já nevím…za 10 minut máme být venku. Jdu si ještě převlíct košili" řekl mi a odešel pryč.
Zase jsem sám, jak já nesnáším, když jsem sám. Cítím se strašně opuštěnej a to jsou kluci hned nade mnou. Jsem strašný cíťa!
...
"Tak jdeme?" vykřikl Louis a vběhl o místnosti. Jako vždy měl na sobě červené kalhoty a pruhované tričko. Normálka byla i u ostatních kluků - Harry - protrhané džíny, světle modrá košile, Zayn - černé džíny, taktéž tričko a k tomu jeho oblíbená modrá mikina, Liam - košile a džíny.
,Bože, jsem kluk, proč tady sakra probírám, co mají na sobě??' Nechápavě jsem se postavil a šel za ostatními.
Před domem jsme čekali jen chvilinku, asi tak 3 minuty.
Celou dobu jsem já a vlastně i kluci hypnotizovali dveře jejich domu. ,konečně' pomyslel jsem si.
V okýnku vedle dveří, ve kterém předtím bylo světlo, se zhaslo a otevřeli se dveře. Z nich vyšli hned za sebou vysmáté 2 sexy kočky. Obě měli krátké sexy šaty, končící v půlce stehen, přes rameno přehozenou volnou kabelku, která spíš připomínala mini verzi tašky přes rameno a šperky třpytící se už z dálky.
Já vím, možná někomu přijde, že jsem úchyl, ale prostě jsem se nejvíc zaměřil na Cassie a její nádherné křivky. Něco mě na ní uchvátilo a to teď pokaždé, když byla v blízkosti, hlásilo: "blíž a blíž k ní."
Její šaty byli tmavé, pod prsty zářila stříbrná stuha a pod ní pokračovala volná sukně. Její štíhlé nohy mě přiváděli do stavu, o kterém bych radši teď nemluvil. Vlasy si nechala volně vlát s větrem, barevné pramínky dodávali jejímu aufitu barvy a svěžest. Nikdy, jsem nebyl na holky styl rebel - scene vlasy, černé oči, šílená, průšvihářská povaha, ale u ní?! Bylo to jiné, všechny tyhle prvky, z ní přímo lítali na všechny strany a přitom působila i elegantně a jemně.
Bože, proč se tak poslední dobou zaměřuji na vzhled? Co to se mnou je??! Jsem kluk, o tyhle věci se nestarám, jasné?!! To bude jen tím horkem, ano přesně tak, to slunce! Ostré slunce v Anglii neznáme a co teprve v Irsku. Pche a máme tu vysvětlení. Nebylo zas tak těžké na to přijít, no ne? Ale stejně … bože, proč mi to ta holka dělá? Proč je taková …..
"Nialle?"
,Do háje Harry, taky pokazíš každou skvělou myšlenku a podívanou.' Zabručel jsem si v duchu a zpátky se vrátil do reality. "Co je?"
"Jsi v pohodě?" Zeptal se starostlivě, i když mi bylo jasné, že jsem se právě nádherně ztrapnil a on se mi chce jen pořádně vysmát.
"jo, proč?"
"No všichni už šli a ty tady stojíš zamyšleně jak solný sloup" začal se smát.
,Sakra! OK, Nialle, to bude dobrý, prostě řekni, že jsi, se zamyslel a nic nepozná, má přeci jen inteligenci holuba'
"Aha, no jo, zamyslel jsem se" nahodil jsem úsměv a šel pomalu za ostatními.
"Jo a nad čím" pověsil se mi na ramena a začal se řehatat.
"Nad tím….jestli se dneska ožeru nebo radši ne" vyplivl jsem rychle.
"Jo jasné, to ti tak zbaštím. Ty jsi skoro slintal u pomyšlení na chlast? Ha ha ha!! Jo já vím, je sexy co?" Řekl nakonec. Měl jsem nekonečno chutí ho zahrabat. A kdyby tam nebyli ostatní, přísahám, že bych to udělal.
"Harry do prdele!" shodil jsem ho z ramen. Okamžitě zareagoval a začal utíkat k ostatním, následoval jsem ho. Udělali jsme pár koleček kolem party a pak se slovy Liama: "Klid hoši, chováte se jako malý" se každý postavil na jinou stranu a šli jako normální lidi.
_____________________________________
_____________________________________
Otázky:
1) Ožere se nakonec Niall :D
2) Stane se něco důležitého v baru?
3) Líbí se vám oblečení, co si holky vybrali? :) (nic lepího mě nnenapadlo)
 


Komentáře

1 *Anny* *Anny* | Web | 15. července 2012 v 20:16 | Reagovat

1. Jo :D
2. Určitě :)
3. jj,je skvělé :D :)

Já tuhle povídku žeru čím dál tím víc :D je naprosto úžasná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama