16.část

16. července 2012 v 10:00 | Nika |  --Prázdniny v ... ehm ... tam
- PŘEDNASTAVENO -
16.část


Udělali jsme pár koleček kolem party a pak se slovy Liama: "Klid hoši, chováte se jako malý" se každý postavil na jinou stranu a šli jako normální lidi.
Před barem bylo snad 10 000 lidí a všichni stáli poslušně v řadě. ,Tomu se mi nechce ani věřit, jak to, že se ani trochu nezlobí? Copak jsou sfetovaní?' s touhle myšlenkou jsem je všechny obešel a šel jako pejsek poslední z party. Jsme One Direction, že nás do barů pouští na VIP vstup není žádná novinka.
A zdálo se, že to nezarazilo ani holky, zajímalo by mě, kolik ony už měli VIPíček.
Jako vždy, jsme se drželi jako parta, až k některému ze stolů, snažili jsme se hledat buď VIP, nebo nějaké o samotě - důvod jasný - fanoušci.
"Ok kluci, ve 2 odcházím a beru sebou všechny přítomné. Kdo tady nebude, nebo bude protestovat, ať se domů dostane, jak chce! Však to znáte!" oznámil nám Liam a sedl si. Všichni jsme jen kývli a rozprchli se různě po baru. "To platí i pro vás holky" doplnil ještě, než se ty dvě taky ztratili. Zůstal jsem tam stát a přemýšlet nad otázkou, kterou jsem nejdřív využil jen jako výmluvu.
"Co ti je? Proč nejdeš trsat nebo chlastat?" řekl Liam s úsměvem.
"Nevím, jestli chci" řekl jsem popravdě a sedl si vedle něj.
"Ty? Vždycky chlastáš, co ti je? Poslední dobou se chováš divně" U něj jsem měl aspoň pocit, že ho to vážně zajímá a nikomu to neřekne, ne tak jako u Harryho.
"Nechci se ztrapnit" vydechl jsem.
"Před kým? Cassie?" V barevných světlech jsem si všiml jeho úsměvu.
Přikývl jsem. Cítil jsem se trapně a vím, že to nikomu už nikdy nepřiznám, ale Liam je jako můj bratr a je to něco jiného
"Tak si s ní běž zatancovat, než se tady zhroutíš a v beznaději půjdeš hledat skleničku s nějakým chlastem." Zaklepal mi pobízivě na rameno, uculil se a čekal, co udělám.
"Co když nebude chtít?" zadíval jsem se, do sklenice s cola-colou co nám přinesl Zayn.
"Běž to zkusit! A jestli se stydíš, vyzvi nějak celou partu, všichni jsou u baru!" ukázal prstem.
Fakt, že jo, všichni - kromě Zayna, ten už odchytl nějaké 3 kočky - byli nalepení na bar a skvěle se bavili. "Jdi" drkl mě Liam.
Už jsem na nic nečekal, ona mě odbyde - že se chce bavit, nebo tak něco -, to mi je jasné. Ale myslím, že když půjde celá parta, ona tam jen tak nezůstane.
"Hej!" zakřičel jsem u baru, všude se ozývala divoká hudba a hlasy lidí byli slyšet jen patrně. Ovšem, asi jsem zakřičel dostatečně, protože se na mě všichni s úsměvem otočili.
"Jsme tady, abychom si zatancovali, ne? To se chcete jako hned zlít jak prasata? Pojďte na parket, bude pr*el" vrazil jsem pěst do ramene rozesmátého Louise.
"Jo má recht! Jde se trsaaaaaaaaaaaaaaaaaaaat" Zařval Harry, chytl Louise za ruku a ten jako řetěz chytl Cassie. Najednou jsem ucítil, jak mě někdo táhne za ruku směrem k parketu, zahleděl jsem se dolů a postupně došel k obličeji Cass. ,Ano, Cassie mě právě chytla za ruku, kéž by to nebylo jen kvůli zábavě.' povzdechl jsem si v duchu a rychle se otočil na Max, sedící pořád na židličce u baru. Svou ruku ovšem z té mé rychle vypletla a zavrtěla hlavou.
"Počkejte" škubl jsem a celý řetěz rychle couvl. "Co je?" zakřičel naštvaně Loui.
"Max, jdeš?" přišla k ní Cass. "Sorry, nechce se mi, jděte samy!" mrkla s úsměvem, nikdo na nic už nečekal, popadli jsme Cass a drali se lidmi na barevně zářící, taneční parket, uprostřed baru.
...
Tančili jsme tak 2 hodiny a vůbec nám to nevadilo, občas někdo odběhl se napít či na wc, ale vždycky se vrátil. Užívali jsme si jako parta, sice nám 3 členi chyběli, ale i tak to bylo super a Liam čas od času taky došel.
Během celého tance jsem se snažil být co nejblíže Cassie, které to nejspíš ani nepřišlo.
Asi po 50 písničce (typuji), jsem se taky odbelhal unaveně k sedačce, kde seděl Liam a popíjel Coca-colu. "Unavený?" zeptal se pobaveně.
"To teda joooo" svezl jsem se po opěradle a rozvalil se na barové sedačce, (spíš asi lavička, ale bylo no….snad každý chápe, co myslím).
"Kde máš ostat….." nestihl to ani doříct, přiběhla totiž Max, usmívala se, ale nezdálo se, že by byla opilá nebo něco takového. Nejspíš se s někým potkala a celou dobu kecala někde mimo, vůbec jsem ji totiž neviděl.
"Hej kluci, pojďte mi pomoc" zakřenila se.
"O co jde?" vyskočil jsem, ale zase žuchl vyčerpaně na zadek.
"Cassie se trochu…no trochu víc zřídila…" začala se smát "…a teď tam omotává ruce kolem barmana"
____________________________________
(vidět, ste mohli už v minulém díle)
___________________________________
Otázky:
1) Cití Niall něco víc než přátelství ke Cassie?
2) Co celou dobu dělala Max?

Mimo FFku:
V 10:20 se tady objeví další (5.) díl WY! :)
 


Komentáře

1 *Anny* *Anny* | Web | 16. července 2012 v 23:17 | Reagovat

1. Jasně :)
2. těžko říct, možná si povídala s Liamem? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama