17.část

17. července 2012 v 10:00 | Nika |  --Prázdniny v ... ehm ... tam
- PŘEDNASTAVENO -
17.část


"Cassie se trochu…no trochu víc zřídila…" začala se smát "…a teď tam omotává ruce kolem barmana"
Nevím, jestli chci vidět, jak flirtuje s barmanem, navíc vím, že barmani tady jsou podle holek sexy - slyšel jsem jedny holky o tom kecat, tak ticho!
"No dělej, rytíři" popadl mě Liam a začal tahat směrem za Max. Já, Liam a Max jsme byli jediní, kteří nebyli totálně na mol, jo něco jsme vypili, ale pořád při vědomí a v realitě. Což se opravdu nedalo říct o Cassie.
"Králikůůů! Pojď ke mně" žvatlala Cass a snažila se přetáhnout ke klukovi v košili. Nezdálo se, že by mu to nějak vadilo, smál se a dokonce si ji i trochu popotahoval k sobě.
"Díky, otravovala tě moc?" usmála se na něj Max a snažila se odtáhnout naši kámošku.
"V pohodě, byla s ní prd*l!" zasmál se barman. Okamžitě, jsme s Liamem, chytli Cass a začali je vléct k našemu místu. Max se tam ještě chvíli zdržela...
"Heeej…já chci za králíkem" položili jsme Cassie na sedačku a začali se řehtat jejím kecům.
"Kde je Max …. Maxinkoooooo" začala řvát a zvedat se.
"Ne, ne, ne! Max za chvíli přijde!" znovu jsem ji přitlačil k opěradlu.
"Nialle! Ty poblbaný blonďáku, pojď sem!" stáhla mě k sobě. Sedl jsem si vedle ní a nechal si ohmatávat hrudník. Byla vážně mimo, takže jsem to bral spíš jako srandu.
"Hele už jsou 2 hodiny, nechtěli jste ve 2 jít?" došla k nám rozzářená Max.
"Jo, ještě se podívám po klucích, kdyby náhodou zapomněli na čas a pojedem…" prohlásil Liam. "…pomůže mi někdo?"
"Šel bych, ale nevím, jestli ji Max zvládne, samy jsme měli co dělat, tak s ním jdi ty Max" kývl jsem k užvaněné mrtvole, zrovna si hrála s mými vlasy. "A zvládneš to s ní?" zeptala se Max a pohladila kamarádku po tváři. "Jasně, jděte, ale pohněte si"
Oba mi zmizeli v davu, zůstal jsem tam sedět s Cass, která se pořád řehtala, snažila se šilhat a žvanila různé hlody. "Cassie, už sklapni, prosím" zakryl jsem jí pusu. "Auuuu" ta potvora mě kousla a připadalo jí to šíleně vtipné. "Nialle…." Začala zase žvatlat věty o mě. Vím, že je mimo a žvaní blbosti, ale prostě mě to zajímalo. Naklonil jsem se k ní, ale nerozuměl ani slovo.
"Tak jedem, našli jsme Zayna, ten tady ještě chce zůstat, Harry je venku na vzduchu" prohlásil Liam a snažil se s Max držet Louise.
"Ok" začal jsem zvedat i Cass, netrvalo zas tak dlouho a už jsme byli před barem a tlačili do auta, dva ožrali. Pro vysvětlení - Harry byl taky ožralí, ale dokázal chodit a částečně i myslet, takže to celkem šlo.

Pohled Cassie:
Věděla jsem, že jsem mimo, ale i když jsem se snažila sebevíc, prostě jsem musela vykládat Niallovi co si o něm myslím. Díky bohu, že se mi povedlo nějak ty věty aspoň zkomolit, snad mi nerozuměl.
"Kurňa Liame!" zařvala jsem, když mě jen tak hodil na zadní sedadlo v autě. Moje nohy už nějakou dobu odmítali sloužit a teď vypadávali ve hře i ruce, takže sednout si mi dalo vážně zabrat. Naštěstí mi pomohl Niall, sedl si mezi mě a Louise. Ano, když jsem, nalítá, dokážu uvažovat, ale jen vnitřně, když chci říct nějakou větu, z pusy vypustím totální hovadinu.
Opírala jsem se o Niallovo rameno a broukala si písničku, kterou jsem slyšela jako poslední v baru. Když jsem před očima začala vnímat jen mžitky. Mžitky, které mi postupně zamlžovali celý obraz. Konečně jsme zastavili, už se mi dělalo blbě a to ne jen od žaludku. Niall mi pomohl vylézt. Poté mi omotal kolem pasu ruku, myslím, že to byla ruka, a že to byl on, a šel pomalu k rozmazaným světlům před námi. Zase ty zatracené mžitky, tentokrát se k nim přidal i příšerný pískot v uších a tlak v hlavě.
"Nialle já asi …." Nedokázala jsem už ani mluvit.
"Hej, Liame! Ona mi omdlí" zaslechla jsem vzdáleně hlas Nialla. Poté jen tmu.
Jo, omdlela jsem. Chlastu vstřebám dost, ale nemůžu ho míchat, když tak udělám - jako dneska - ožeru se 2x tolik a pak omdlím. Když se na to podívám z druhé strany, je to celkem dobrý, taková fajn výhoda. Protože, když omdlím, po chvilce jsem vzhůru a hned zase usnu a tudíž ani nezvracím. Spím jako nemluvně celou noc, občas až do večera dalšího dne. Mám to už vyzkoušené a ne jednou.

Když jsem se ráno probudila - s otřesnou kocovinou - vůbec jsem neměla ponětí kde jsem. Ležela jsem na velké posteli se světle hnědým povlečením, stěny byli bílé a nábytek mi taky nic neříkal.
"No do řiti?" promnula jsem si znova oči, na nic jsem si nepamatovala a jen matně vzpomínala na útržky z tanečního parketu.
__________________________________
(mohli jste vidět už v předešlích 2 dílech!)
___________________________________
Otázky:
1) Kde Cassie je?
2) Co zatím říkáte na příběh?

Já vím, nic se tam téměř neděje a asi vás v dalších (10 cca. :D) dílech nepotěším O:) Pořád stejná nuda!
Ale nechci to, tak jako většina FFek, co někdo píše - 6. díl a už jsou spolu! ;)
 


Komentáře

1 *Anny* *Anny* | Web | 17. července 2012 v 11:25 | Reagovat

1. U Nialla v pokoji? :)
2. Skvělý :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama