19.část

19. července 2012 v 10:00 | Nika |  --Prázdniny v ... ehm ... tam
- PŘEDNASTAVENÉ -
19.část


"Proč si na mě tak hnusná?"
"Domysli si to, díky za to přespání" odešla naštvaná a zřejmě už u nás nikdy nepřespí.

Prostě a jasně, pos*al jsem to! Založil jsem hlavu do dlaní a jen jí kroutil, nad mou blbostí.
"Kde je to kafeee?" zakřičel najednou Niall. Rychle jsem ho dodělat a odnesl do obýváku 2 hrnky s vařící vodou. Na čaj, mě přešla chuť.
Celý den jsem musel přemýšlet nad tím, co si u mě vlastně myslí. Včera byla v pohodě, dokonce se semnou v autě i bavila, ale to v sobě měla nějaký ten alkohol a bylo to prostě … během zábavy. Navíc byla jedna z těch, kteří se nedrželi vůbec party. Ano, já jsem skoro celý večer seděl na místě, ale občas jsem si taky šel zatancovat a vždy s partou. Zayn, ten si našel nějaké holky, tak to bývá vždycky. A Max, ta se vypařila úplně, celý večer jsem ji neviděl, ani na minutu někde u baru, co pro ně přišel Niall se od nás držela nějak moc daleko, kdo ví, co tam vyváděla. Zajímá mě až příliš moc. Musím na ni zapomenout a nechat ji plavat s proudem. Proč se nedokážu sakra zaměřit na nějakou jinou?!
...
"Liame? Liame? Liame…podepíšeš se mi, prosím" přiběhla ke mně jedna sympatická holka, mohlo jí, být tak 14 nebo 15 …
"jasně, jak se jmenuješ?" usmál jsem se a chytl do ruky prupisku a deníček.
"Kate a co tady vlastně děláš? Já myslela, že máte nějakou soukromou pláž?"
"No, Kate … šel jsem se projít, ale pšššt, je to tajemství" mrkl jsem na ni a oplatil jí další z milých úsměvů. "Jasně, děkuji" odběhla pryč.
Nevím, jestli bylo chytré se jít projít podél veřejné pláže, ale za hodinu co tady tak chodím, ke mně přiběhli zatím jen 2holky, takže bych řekl, že jsou všichni nějak zamyšlení a ani si mě nevšimli. Taky dobře….
"Hej ty jsi Liam ze skupiny One Direction, že? Podepíšeš se mi?" přišel ke mně, po extrémně dlouhé době, nějaký kluk. Celkem mě zarazil, kluci nám zrovna moc nefandí …
"Jasné…" kývl jsem.
"Můžeš tam napsat ,pro Betty'?" usmál se, do teď se ještě neusmál.
"Ty se jmenuješ Betty?" vytřeštil jsem oči. On se začal jen smát.
"Ne, já jsem Peter, to je pro mojí sestru" pořád se smál. Byl sympatický, takový ten, co má asi taky možnost si z holek vybírat. Chvíli jsem si s ním povídal, byl v pohodě a zábavný, řekl mi, že má čas a tak jsme spolu zašli kousek dál a sedli si na jeden z obrovských kamenů oddělující město a pláž.
Konečně jsem zapomněl na Max a na jiné věci, téměř pořád jsem se smál a poslouchal všelijaké balící metody. Vsadím se, že téměř ani jedna nezabírá….
"Ježiš, musím jít" podíval jsem se na mobil a viděl 5 nepřijatých hovorů.
"Ok, uvidíme se…" chlapsky jsme se rozloučili a každý šel jiným směrem.

"No kde jsi?" vletěl na mě před domem Lou, asi mu už je dobře…
"Byl jsem se projít, o co jde?" pokrčil jsem rameny, co tak vyšiluje, vždyť jsem byl pryč jen pár hodin.
"Za půl hodiny má být vedle opíkačka a všichni jsme zvaní" chytl mě za rukáv trička a táhl do domu.
,Takže opíkačka? To bude ještě zajímavý…' pomyslel jsem si a šel se převléct.

"Zayne, sakra!! Je to u ohně, vzít si tepláky a obyčejné tričko je naprosto normální" křičel Harry mezitím, co si to hrnul ze schodů, čekalo se už jen na ty dva.
"Ale mě o oblečení vůbec nejde!" ohrnul se Zayn a šel rovnou za Harrym. Měl na sobě roztrhané džíny a křiklavě zelené tričko, nechápu, co Harry zase vyváděl, ale vážně bych tohle neřešil.
"Fajn, tak dej ty ruce pryč z vlasů a jdeme" náš mistr kudrlinka protočil oči a šel rovnou ke dveřím. Všichni jsme ho následovali a bez dalších komentářů vyšli na zahradu za domem. Nebo bych to měl označit jako kousek suchého trávníku před pláží? To je jedno, důležité je, že to je vzadu a stačí přeskočit krátký plot a jste na zahradě Johna a spol.
"Ahoj kluci, sedněte si, holky tady budou co nevidět" řekl s úsměvem Anna a ukázala na dřevěný stolek, u kterého seděl John a děti. "Díky, jsme rádi, že jste nás pozvali" snažím se chovat slušně a vychovaně, problém?
"Holky, čeká se už jen na vás" zařval John, v tu chvíli se ozval dupod a objevili se 2 holky ve dveřích.
"Ježíš, zase nevyšiluj! Už jsme tady ne?!" protočila oči Cass.
"Ouu, my nevěděli, že tady budou i oni" řekla Max a ukázala na nás prstem. Jen co se na ni John podíval pohledem stylu ,Max, opovaž se' nahodila roztomilí, ale nucený úsměv.
___________________________________________________
KOUKNI SE CO MĚLI HOLKY NA OPÍKAČCE NA SOBĚ:
___________________________________________________
Otázky:
DNESKA ŽÁDNÝ, žádný mě totiž nenapadají :P
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama